Özgün Web Tasarım Hizmetleri

Dijital dünyaya “Ben de buradayım!” demenin en doğru yolu, optimize edilmiş, göz alıcı bir tasarıma sahip ve içerikleri arama motorlarının kriterlerine uygun olarak hazırlandığı bir web sitesine sahip olmaktır.

Günümüzde her şirketin kendine özel bir web sitesi bulunuyor. Biz de sizin için kusursuz bir web sitesi oluşturuyor ve kullanımınıza sunuyoruz. Sektördeki amacınıza göre e-ticaret sitesi, blog içerikleri, satış içerikleri, site hızlandırma, eklenti kurulumu gibi pek çok alanda hizmet sunuyoruz. Bir web tasarım ajansı ile çalışarak satışlarınızı arttırmak ve daha fazla kişiye ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Dijital Dünyaya Açılın

Bize ulaşarak WordPress hakkında bilgi alabilir, site hızlandırma için bize başvurabilir veya markanız için web tasarım hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Bir web tasarım ajansı ile çalışmanın farkını hissedeceksiniz!

Eksiksiz Web Tasarım Desteği

Profesyonel ekibimiz ile, hayalinizdeki web sitesine kolayca sahip olun.

  • Dijital dünyaya "Ben de buradayım!" derken markanızın harika görünmesini sağlıyor, son kullanıcıya güzel bir ilk izlenim bırakmanızı sağlıyoruz.
  • Sitenizi en popüler ve güncel altyapılardan biri olan WordPress altyapısını kullanarak kuruyor, bu sayede esnek ve rahat bir kullanım imkanı sunarken, aynı zamanda harika bir görünüm elde ediyoruz.
  • Tüm işlemler tamamlandığında, optimizasyon ayarları yapılmış, tarafımıza ilettiğiniz tüm içeriklerinizin girişleri yapılmış ve kullanımı kolay yönetici paneliyle sitenizi teslim ediyoruz.

SEO Hizmetleri

MARKANIZI ARAMA MOTORLARIN FAVORİSİ YAPIN!

Sitenizi, arama sonuçlarında en tepeye çıkarın!

SEO, markalar ve kurumsal web siteler için yapılması gereken en önemli dijital pazarlama hamlelerinden birisidir.

Web sitenizin Google botları tarafından taranırken kriterlerden tam not alması için gerekli olan en önemli işlem İç SEO işlemidir.

İç SEO optimizasyonu bitmiş ve Google botlarından tam puan almış bir site için sıradaki işelm Dış SEO işlemidir.

SEO Optimizasyonu

Kusursuz bir optimizasyon, hedef kitleye ve potansiyel yeni müşteri/takipçilere ulaşmanın en etkili yoludur. Siz de web sitenizde kusursuz bir SEO optimizasyonuna sahip olmak için paketlerimizi inceleyebilirsiniz!

Kusursuz Optimizasyon

Hedef kitlenize ulaşmanız için en önemli faktörlerden biri; SEO!

  • Web sitenizin Google botları tarafından taranırken kriterlerden tam not alması için gerekli olan en önemli işlem İç SEO işlemidir.
  • Bu işlem, web sitenizin sosyal medya platformlarından ve diğer internet sitelerinden link almasıyla yapılan iyileştirme çalışmasıdır.
  • SEO uyumlu içerik, sektörünüze uygun anahtar kelimeler kullanılarak fayda sağlayan, bilgi içeren kreatif website içerikleridir. Bu işlemin amacı, belirlenen anahtar kelimelerin hedef kitleniz tarafından arama motorlarında aratıldığında markanızın öne çıkmasını sağlamaktır.

Sosyal Medya Yönetimi

MARKANIZI SOSYAL MEDYADA ZİRVEYE TAŞIYIN!

Siz de marka kimliğinizi geliştirmek ve sosyal medyadan geniş kitlelere hitap etmek ister misiniz?

Sosyal medya, günümüz pazarlama dünyasında çok önemli bir yere sahip. Milyarlarca sosyal medya kullanıcısı, her gün sosyal mecralarda uzun vakitler geçiriyor. Bizler de güçlü ekibimiz, planlarımız ve standartlarımız ile bu önemli pazarda öne çıkmanızı sağlamak için buradayız.

Sosyal Medyanın Gücünü Kullanın!

Bize ulaşarak WordPress hakkında bilgi alabilir, site hızlandırma için bize başvurabilir veya markanız için web tasarım hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Bir web tasarım ajansı ile çalışmanın farkını hissedeceksiniz!

Sosyal Medyanın Gücünü Kullanın!

  • Sektörünüzün akışını en iyi şekilde inceledikten sonra %100 özgün ve etkili içerikler üreterek sizi hedeflerinize yaklaştırıyoruz.
  • Markanızı bugünden mutlu yarınlara götürebilmek için uzun ve kısa vade planlamalar yapıyor ve sektördeki en yeni gelişmelere göre aksiyon alarak sürekli güncel kalmanızı sağlıyoruz.
  • Facebook, Instagram ve LinkedIn gibi popüler sosyal mecralarda müşterilerinizle iletişime geçebileceğiniz, takipçilerinizle bağ kurabileceğiniz özel paylaşımlar hazırlıyoruz. it
  • Sizleri rakiplerinizin önüne geçirecek hamleler yapıyor, hashtag kullanımı gibi parametreleri değerlendiriyor ve en iyi performansı alabilmeniz için çalışıyoruz.

Müşterileimizin Görüşleri

Çalışmalarımızdan memnun kalan ve birlikte büyüdüğümüz müşterilerimiz.

İletişim
Barış Gökçe

Çalışma şekillerinden çok etkilendim mükemmeller.

Selim Akkurt

Şirketimizin web sitesi ve sosyal medyası için hizmet aldık içimize sinen güzel çalışmalar ortaya koydular ekibe teşekkür ederim.

Rasim Kahya

Ekip harika ve çok profesyonel kendilerine ne kadar teşekkür etsem azdır.

Selma Yıldız

Bir kaç farklı ajans ile çalışma yaptık fakat istediğimiz sonuçları alamadık Kode Dijital ile tanışmamız bizim için şans oldu.